تعطیلات رسمی دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران – واشنگتن دی‌سی

 

تاریخ

مناسبت

Iranian Interests Section Official Holidays

Date

جمعه 6 بهمن

ولادت امام علی(ع)

Birthday of Imam Ali(P.B.U.H.)

Friday - January 26, 2024

جمعه 20 بهمن

بزرگداشت مبعث حضرت رسول اکرم(ص) - بزرگداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

Beginning of the Prophetic Mission of Prophet Mohammad(P.B.U.H.)

Commemorating 45th Anniversary of the Victory of the Islamic Revolution in Iran

Friday - February 09, 2024

چهارشنبه 1 فروردین

آغاز سال 1403 هجری شمسی - نوروز

Nowruz 1403

Wednasday - March 20, 2024

دوشنبه 13 فروردین

شهادت حضرت امام علی (ع) - روز طبیعت

Martyrdom if Imam Ali (P.B.U.H)

Nature's Day

Monday - April 1 , 2024

چهارشنبه 22 فروردین

عید سعید فطر

Eid-ul-Fitr (The end of Ramadan festivity)

Wednesday - April 10, 2024

جمعه 14 اردیبهشت

شهادت امام جعفر صادق (ع)

Martyrdom of Imam Sadiq (P.B.U.H)

Friday - May 03, 2024

دوشنبه 7 خرداد

تعطیل

Holiday

Monday - May 27, 2024

دوشنبه 14 خرداد

رحلت امام خمینی (ره) - بزرگداشت قیام 15 خرداد

Heavenly Departure of Imam Khomeini (P.B.U.H) 

Comemorating of 15 Khordad

Monday - June 3, 2024

دوشنبه 28 خرداد عید سعید قربان

Eid-ul-Adha

Monday - June 17, 2024

دوشنبه 4 تیر عید سعید غدیرخم

Eid-ul-Ghadir

Monday - June 24, 2024

پنج‌شنبه 14 تیر

تعطیل

Holiday

Thursday - July 04, 2024

دوشنبه 25 تیر

تاسوعای حسینی (ع)

9th of Muharram

Monday - July 15, 2024

سه‌شنبه 26 تیر

عاشورای حسینی (ع)

10th of Muharram - Ashura
Martyrdom of Imam Hossein (P.B.U.H)

Tuesday - July 16, 2024

دوشنبه 5 شهریور بزرگداشت اربعین حسینی (ع) Commemorating of 40th day of Imam Hossein  (P.B.U.H) Monday - Aug 25, 2024
دوشنبه 12 شهریور رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)
بزرگداشت شهادت امام رضا (ع)
Demise of Prophet Mohammad(P.B.U.H.)
& Martyrdom of Imam Hasan(P.B.U.H.)
Monday - Sept 02, 2024
جمعه 30 شهریور ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام صادق (ع)
روز جهانی کارگر

Birthday of Prophet Mohammad(P.B.U.H.)
& Birthday of Imam Jafar Sadiq(P.B.U.H.)

Labor Day

Friday - Sept 20, 2024
پنج شنبه 8 آذر روز شکرگزاری Thanksgiving Thursday - Nov 28, 2024
چهارشنبه 5 دی ولادت حضرت مسیح (ع) Christmas Wednesday - Dec 25, 2024
چهارشنبه 12 دی آغاز سال 2025 میلادی New Year 2025 Wednesday - Jan 01, 2025

دوشنبه 24 دی

بزرگداشت ولادت حضرت امام علی (ع) Commemorating Birthday of Imam Ali(P.B.U.H.) Monday - Jan 13, 2025

دوشنبه 8 بهمن

بزرگداشت مبعث حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) Beginning of the Prophetic Mission of Prophet Mohammad(P.B.U.H.) Monday - Jan 27, 2025

دوشنبه 22 بهمن

چهل و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران 46th Anniversary of the Victory of the Islamic Revolution in Iran Monday - Feb 10, 2025

پنج‌شنبه 30 اسفند

بزرگداشت شهادت حضرت امام علی (ع) - روز قدر Commemorating Martyrdom of Imam Ali(P.B.U.H.) Thursday - Mar 20, 2025

جمعه 1 فروردین 1404

آغاز سال 1404 هجری شمسی - شب قدر Nowruz 1404 Friday - Mar 21, 2025